Jäsenalue
Voit kirjautua antamalla joko käyttäjätunnuksesi tai käyttäjätiliisi tallennetun sähköpostiosoitteesi.
Huomaathan, että salasanassa isot ja pienet kirjaimet ovat eri merkkejä.

Yhdistyksen toiminnan vuosikello nyt jäsenten nähtävissä

Jäsenet voivat nyt tutustua yhdistyksen vuoden mittaan tapahtuvaan toimintaan uuden vuosikellon avulla. Vuosikello on jaettu kuukausittain ja jaostoittain, ja sisältöjä päivittävät jaostojen omat toimijat. Tämän avulla myös kyseisten jaostojen ulkopuoliset voivat saada kuvaa heidän vuosittaisesta toiminnastaan, sekä tarkastella sitä muun yhdistyksen toiminnan kanssa. Tässä linkki vuosikelloon: http://vuosikello.protu.eu Vuosikello on tarkoitettu jaostojen toiminnan tutustuttamiseksi jaostotoiminnan ulkopuolisille, sekä jaostolaisille itselleen koko yhdistyksen toiminnan hahmottamiseksi oman toiminnan rinnalla.
© Prometheus-leirin tuki ry