Kirjautuminen
Voit kirjautua antamalla joko käyttäjätunnuksesi tai käyttäjätiliisi tallennetun sähköpostiosoitteesi.
Huomaathan, että salasanassa isot ja pienet kirjaimet ovat eri merkkejä.

Lahjoitukset

Lahjoittaminen ei juuri nyt ole mahdollista. Pahoittelemme tilannetta!

 

Prometheus-leirin tuki ry saa tukea muun muassa opetus- ja kulttuuriministeriöltä, mutta suurin osa yhdistyksen tuloista kerätään toimintaan osallistuvilta ihmisiltä itseltään leiri-, koulutus- ja jäsenmaksuina.

Mikäli haluat auttaa meitä tekemään arvokasta ja ainutlaatuista suomalaista nuorisotyötä, voit tukea Protua taloudellisesti tekemällä lahjoituksen!

Keräyksestä saadut varat käytetään Prometheus-leireistä sekä niihin liittyvistä ohjaajakoulutuksista aiheutuviin välttämättömiin kuluihin kuten tilavuokriin sekä ruoka- ja matkakuluihin. Varoja voidaan käyttää työntekijöiden palkka- ja toimintakuluihin ja muihin hallintokuluihin siltä osin, kun ne palvelevat välittömästi keräysvarojen varsinaista yleishyödyllistä käyttötarkoitusta.

Voit tukea protutoimintaa myös liittymällä yhdistyksen jäseneksi


© Prometheus-leirin tuki ry